Oudercontact/Parro

Wanneer u iets aan de leerkracht wilt doorgeven of uw kind wilt afmelden of ziekmelden, kunt u dit het beste via Parro doen. Iedere leerkracht gebruikt deze app door de dag heen en zo verzekert u zichzelf van contact via de school. Voor afspraken of beleidsvragen kunt u het beste mailen naar de leerkracht van uw kind of bij directiezaken naar de directeur.  
 

Algemene vragen: Molenwerf@opo-r.nl 

Directie: directie.molenwerf@opo-r.nl 
 

Leerkrachten 7 en 8: 

Mirjam Lustenhouwer m.lustenhouwer@opo-r.nl 

Ruud Burgers R.burgers@opo-r.nl  
 

Leerkracht groep 5 en 6: 

Femke Jilleba F.Jilleba@opo-r.nl 
 

Leerkrachten groep 3 en 4:  

Nancy Reuvers N.Reuvers@opo-r.nl 

Naomi Witmer N.Witmer@opo-r.nl 
 

Leerkracht groep 1 en 2: 

Danielle Potkamp D.Potkamp@opo-r.nl  

Afmeldingen kunt u via de Parro app doen, deze worden door de leerkrachten voor schooltijd gelezen. Mocht u graag iemand persoonlijk willen spreken, dan kan dat natuurlijk ook. De leerkrachten lopen om 14.15 met de leerlingen naar buiten. U kunt de leerkracht daaanspreken om een afspraak te maken. Daarnaast kunt u de schooltelefoon onder schooltijd gebruiken voor dringende zaken. Wij doen ons best om deze op te nemen naast het lesgeven. Na schooltijd zijn wij telefonisch goed bereikbaar. Mocht u ons willen bereiken, dan kan dit op: 0344-632689