https://molenwerf-tiel.nl/wp-content/themes/gymappstest Team van de Molenwerf | Stichting OPO-R Molenwerf

Team van de Molenwerf

Onze leerkrachten zijn enthousiast en leergierig, ze zijn altijd op zoek naar verbetering van leskwaliteit en ontwikkeling.  Ons ondersteunend personeel is een bekwaam en divers team met verschillende opleidingsachtergronden. Zij worden ingezet voor de extra ondersteuning en begeleiding van kinderen die een ander leeraanbod nodig hebben.  

Groep

Groepsleerkracht

Werkdagen 

 emailadres

Groep 1/2 Danielle Potkamp
Jeannette Jansen
ma, di
wo t/m vrij
d.potkamp@opo-r.nl
j.jansen@opo-r.nl
Groep 3/4 Cunie Harteman di t/m vrij c.harteman@opo-r.nl
Groep 5/6 Stephan Ruiter ma t/m vrij s.ruiter@opo-r.nl
Groep 7/8 Sam Berendse ma, di, do, vrij s.berendse@opo-r.nl
Nieuwkomersklas Gerda Lijnema
Liesbeth Zoutewelle 
Nancy Reuvers
  g.Lijnema@opo-r.nl
l.zoutewelle@opo-r.nl
n.reuvers@opo-r.nl

Overige teamleden

     
Directeur Miriam van Moerkerk   directie.molenwerf@opo-r.nl
Intern begeleider Monique van der Minnen ma ib.molenwerf@opo-r.nl
       
Administratie Janine Stanic   molenwerf@opo-r.nl
Onderwijsassistenten Hetty Hilbrink,
Irene Timmer
Ria van Alphen
Quincy Dimovski
ma, wo en do
ma t/m vrij
ma, di, do en vrij
ma t/m do 
h.hilbrink@opo-r.nl
i.timmer@opor.nl
r.alpen@opo-r.nl
q.dimovski@opo-r.nl