Team van de Molenwerf 2020-2021

Onze leerkrachten zijn enthousiast en leergierig, ze zijn altijd op zoek naar verbetering van leskwaliteit en ontwikkeling.  Ons ondersteunend personeel is een bekwaam en divers team met verschillende opleidingsachtergronden. Zij worden ingezet voor de extra ondersteuning en begeleiding van kinderen die een ander leeraanbod nodig hebben.  

Groep

Groepsleerkracht

Werkdagen 

 emailadres

Groep 1/2 Danielle Potkamp ma t/m vrij d.potkamp@opo-r.nl
Groep 3/4 Nancy Reuvers 
Naomi Witmer
ma en di
woe t/m vrij
n.reuvers@opo-r.nl
n.witmer@opo-r.nl
Groep 5/6 Femke Jilleba ma t/m vrij f.jilleba@opo-r.nl
Groep 7/8 Mirjam Lustenhouwer
Ruud Burgers
ma, di en woe
do en vrij
m.lustenhouwer@opo-r.nl
r.burgers@opo-r.nl
Nieuwkomersklas Liesbeth Zoutewelle
Nancy Reuvers
ma,di en vrij
woe en do
l.zoutewelle@opo-r.nl
n.reuvers@opo-r.nl

Overige teamleden

     
Directeur Dagmar Hildebrand ma en do directie.molenwerf@opo-r.nl
Intern begeleider Karin Schneiders maandag ib.molenwerf@opo-r.nl
Administratie Janine Stanic ma. di en do middag molenwerf@opo-r.nl
Onderwijsassistenten Hetty Hilbrink,
Irene Timmer
Ria van Alphen
ma, di en do
ma t/m vrij
ma, di, do en vrij
h.hilbrink@opo-r.nl
i.timmer@opor.nl
r.alpen@opo-r.nl